رونمایی موج اصلی چک‌های برگشتی ناشی از کرونا در ماه‎های اردیبهشت و خردادعضو انجمن اقتصاددانان ایران با اشاره به رشد چک‌های برگشتی ناشی از کرونا در سیستم بانکی کشور، گفت: به نظر می‌رسد موج‌های اصلی چک‌های برگشتی در ماه‌های اردیبهشت و خرداد پدیدار خواهند شد.

روش قیمت گذاری خودرو اعلام شد قیمت تمام شده به علاوه حداکثر ۵ درصد سودیک منبع آگاه گفت: فرمول نرخ گذاری خودرو در جلسه امروز ستاد تنظیم بازار مصوب شد.

ورود سازمان بازرسی به ماجرای نابسامانی بازار خودرورئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: در مورد افزایش قیمت خودرو و التهابات ناشی از آن با معاون اول رئیس‌جمهور مکاتبه کرده‌ایم.

حریرچی: گرما تأثیری بر «کرونا» ندارد تنها راه پیشگیری، رعایت نکات بهداشتی استمعاون وزیر بهداشت با بیان اینکه گرما تأثیری بر «کرونا» ندارد،‌گفت: بندرعباس این روزها دمای بالای 38 درجه را دارد، اما شاهد رخ دادن پیک ابتلا در آن هستیم.

قیمت‌های جدید خودرو هفته آینده اعلام خواهد شدطبق مصوبه ستاد تنظیم بازار، تصمیم بر آن شده تا سازمان حمایت با توجه به هزینه های تمام شده و کیفیت محصولات آنالیز قیمتی انواع خودروهای داخلی را تا هفته آینده اعلام نماید.

هر یک «تومان» ۱۰۰ «قران» می‌شود اسکناس‌های جدید چطور جایگزین قبلی‌ها می شوند؟همتی با بیان اینکه براساس ماده واحده مصوب مجلس،‌ هر یک تومان معادل ۱۰۰ قران می شود، گفت: تومان و قران همزمان با پول فعلی در کل کشور جاری شده و تدریجاً جایگزین اسکناس‌ها و مسکوکات فعلی می شوند.

پایان کار لایحه حذف صفر پول ملی در مجلس احتمال چاپ اسکناس جدید در دولت روحانیبعد از تصویب کلیات و جزئیات لایحه اصلاح پول ملی در مجلس شورای اسلامی، دولت باید مقدمات اجرای این طرح را فراهم کند؛ احتمالاً در دولت روحانی اولین اسکناس جدید بدون صفرهای اضافی چاپ خواهد شد.

چگونه ویروس کرونا بر مغز تاثیر می گذارد؟شواهد جدید نشان می دهد كه ویروس کرونا به غیر از ریه ها می تواند به اندام های دیگر آسیب برساند. برخی از متخصصان مغز و اعصاب چگونگی تأثیر آن بر مغز را توضیح داده اند و ما در این مقاله در مورد آن خواهیم گفت.

تنگی نفس: دلایل اصلی و راه حل هاتنگی نفس احساسی است که می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. ما به شما خواهیم گفت که اصلی ترین ها چیست و در هر مورد چه باید کرد.

اجاره خانه ۳۱ درصد گران شدقیمت روزانه مسکن متوسط افزایش اجاره‌بها تا ۳۱.۶ درصد برای خانوارهای که اجاره خود را تمدید کردند افزایش یافته است، این رقم در دو سال گذشته بالاترین حد رشد اجاره است.

category